.

.

Џенова 90° Двојно Свиткување Лактот

Џенова 90° Двојно Свиткување Лактот

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Распоред 40 (3.25" О. Д.) двв цевките и фитинзите се користат во апликации за одвод, отпад и вентилација и се дизајнирани да се вклопат во ѕид од 2" х 4". Генова 70736 90° Двојно 1/4 Наведнуваат Лактот Е ЦЕНТАР x ЦЕНТАР x ЦЕНТАР х ЦЕНТАР пвц фитинг и се користи со "Назад Кон Назад" мијалник или бања инсталации. Изработен од тврд пластичен материјал специјално формулиран за исполнување на условите за употреба на канализација и дренажа. Дијаметарот на овој лакт е 3". Погледнете ги препораките на производителот за да обезбедите соодветно вклопување. Се користи со мијалник" Назад Кон Назад " или инсталации за бања. ЦЕНТАР x ЦЕНТАР x ЦЕНТАР пвц фитинг. Распоред 40 пластика. Дијаметар : 3". Погледнете ги препораките на производителот за да обезбедите соодветно вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата