.

.

Домашна Суштина Стан Сара Утешител

Домашна Суштина Стан Сара Утешител

DEN 623.84

Количината на стоката
Това е достапна

краток опис Не е достапен Дома Суштина Стан Сара Постелнина Утешител Сет : близнак/близнак XL сет вклучува : 1 утешител (68 "x 90"), 1 стандарден шам (20" x 26"), 2 декоративни перници (12"x 16"/16"x 16"). Целосна/кралицата сет вклучува : . 1 утешител (90" х 90"), 2 стандардни шамови (20" х 26"), 2 украсни перници (12" х 16"/16" х 16"). Кралот / калифорнија кралот сет вклучува : 1 утешител (104 "х 90"), 2 крал шамс (20 "х 36"), 2 декоративни перници (12" х 16"/16" х 16"). Шема : геометриски. Утешител/измама : 100 проценти полиестерска праска печатена ткаенина лице, 100 проценти полиестерска четкана ткаенина назад, 200гр полиестерско полнење. Перница : полиестерски капак и полиестерско полнење. Машина за перење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата