.

.

Ахим Живеат, Љубов, Се Смеат Прозорец Кујна Завеса Ниво Пар И Валанс Во Собата

Ахим Живеат, Љубов, Се Смеат Прозорец Кујна Завеса Ниво Пар И Валанс Во Собата

DEN 399.68

Количината на стоката
Това е достапна

Во Живо, Љубов, Се Смеат Ниво И Валанс Прозорец Завеса компонира убави, печатени зборови и печатени ткаени карирани, сигурно да ги инспирира секоја соба.  Комплетот вклучува една валанс и две нивоа изработени од машина за перење, полиестерска ткаенина.  Секое парче има џеб од прачка од 1,5 инчи за лесна инсталација на стандардни или украсни прачки со дијаметар од еден инч.  Валанс мери 58 инчи на 14 инчи и е достапен и за купување како едно парче. Прачка џеб 1,5 инчи. Вклучени се еден Валанс и Две Нивоа. Полиестер За Филтрирање На Светлина. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата