.

.

Бројни Ленти Свеќа-0

Бројни Ленти Свеќа-0

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете со оваа модерна обоена роденденска свеќа. Бројна роденденска свеќа е обликувана и е обоена во темни и светло портокалови ленти.Димензии : БРОЈ 0 СВЕЌА : 2.75 х 1.85 х 0.5 инчи Бројни Ленти Свеќа-0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата