.

.

Ханес Машки Екосмарт Џерси Поло Маица Со Џеб

Ханес Машки Екосмарт Џерси Поло Маица Со Џеб

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа разноврсна машка удобност На Ханесленд екосмарт дрес поло кошула со врвен џеб е одличен додаток на вашата гардероба. Ова е една поло кошула што секој маж ќе сака да ја поседува во мека ткаенина од дрес и е направена со 5% рециклирани пластични шишиња. Спарете го ова со шорцеви или панталони за класичен изглед во текот на целата година во вашите омилени бои. Прибл. Мерења на моделот : Висина : 6; 1; Половината-30; 1; 2; Градите-37€ рамената-45; Моделот носи големина м. Класичен стил на голф кошула со деколте со јака. Засилено шиење со двојна игла на вратот, ракавите и полите за зголемена издржливост. Осамениот лев џеб на градите со пет точки е идеален за носење сметки, дебитни картички и клучеви. 50% Памук/50% Полиестер, со до 5% од полиестерот создаден од рециклирана пластика. Машина за перење. Увезени. Достапно и Во Големи и Високи Димензии. Ханес Менс Екосмарт Мека Маичка Ткаенина Поло Кошула Со Џеб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата