.

.

Гори Долги Третмани Прозорец Завеса Луксузна Спална Соба Прачка Џеб Завеси Бела Дома Декор Кујна Завеси Бела 2PC-W: 52 H: 95

Гори Долги Третмани Прозорец Завеса Луксузна Спална Соба Прачка Џеб Завеси Бела Дома Декор Кујна Завеси Бела 2PC-W: 52 H: 95

DEN 143.68

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Чиста Завеса На Воил : Џеб За Прачки Транспарентност : Шермонтирање : Монтиран На Ѕид : Модерна Соба : Кујна,Спална Соба,Дневен Циматеријал : Вештачка Ленена Шема : Цветен Принт,Везена Боја : Бела Големина (Wx H) : W : 52"x H : 84"/ 132cm*213cm W : 52"х х : 95"/ 132см*241смкарактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен занает и издржлив материјал, тоа е сосема нова завеса со долг работен век, но може да се измие со вода, што е лесно за одржување.2. Прекрасен Изглед : Создадете мек и свеж изглед, облечете го вашиот прозорец со овие проегирни завеси со текстура на лен.3. Погоден е за дневна соба, спална соба, кујна и други простории.4.Лесно За Нега : машина/рачно перење само во ладна вода, нежен циклус, сушење на ниско ниво, без белење, пеглање со ниска температура.Вклучен пакет : 2 x Проѕирни Завеси Само Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Стил : везените проегирни третмани со прозорци изгледаат одлично во секој стил на дом, било да е тоа традиционална или модерна куќа на фарма, нудејќи лесно, воздушно чувство што го омекнува амбиентот на просторијата. Материјал : Белите проегирни завеси се направени од вештачка ленена ткаенина со текстура и јасност на бамбусот, што ги прави поинтересни од вообичаениот традиционален обичен појас. Едноставен И Елегантен Роман И Модерен : Нежно филтрирајте ја суровата сончева светлина и оставете го ветрето да тече низ прозорецот.но, доволно густа за да ја донесе спалната соба,лесен,воздушен и интимен изглед за вашата кујна, живеење. Лесно За Нега : машина за перење Во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. Топло железо и сушење на ниски температури. Повеќе Прилики : чистите завеси може да се користат за дневна соба,спална соба,детска соба,расадник,трпезарија, кујна и врата. завесите ќе ја осветлат вашата соба со живописни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата