.

.

Графички фустан за миење на девојки од Мини Маус, големини -6x

Графички фустан за миење на девојки од Мини Маус, големини -6x

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата омилена девојка ќе го сака овој фустан во стил на скејтер во Мини Маус. Ткаенината е супер мека и лесна за носење за девојчиња. Супер симпатичен фустан во стил на скејтер во Мине глушец . Девојки 4-6x. Супер мек и лесен за носење. Материјал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата