.

.

Црно Срце Самострел Контрола Кабли Во. Потомство Страјкер

Црно Срце Самострел Контрола Кабли Во. Потомство Страјкер

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Каблите со самострел со црно срце се изработени со помош на мешавина од современи материјали, машини и техники почитувани од времето. Одликувајќи се со процес на конструкција На Дураве, кој вклучува претходно истегнување на жиците што резултира со многу конзистентна должина на кабелот. Секој кабел е прецизно рачно изработен за да одговара на вашиот самострел. 22 1/4" За Потомство Страјкер.Карактеристики : glidelock центар-сервирање;Duraweave;Претходно испружени Кабли За Самострел Со Црно Срце, Stryker : Dura Weave. Рачно изработени. Пред-испружена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата