.

.

Исечете ја женската кожена кожа без ремен плетенка миди фустан

Исечете ја женската кожена кожа без ремен плетенка миди фустан

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте ги вашите задолжителни. Земја на потекло : Увезен. Грижа : Машината за перење. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Карактеристики : ДЕЦЕРНА ДЕЦЕНЦИЈА; исцрпен фронт; плетенско здолниште. Затворање : Затворање на скриената страна. Ракави : без ракави, без ремен. Должина : MIDI должина; 40-1/2 ”долг од центарот на задниот врат за големината S. Исклучиво на.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата