.

.

8 'вештачки фикус вештачки дрвја во дрво памук, јута засадувач

8 'вештачки фикус вештачки дрвја во дрво памук, јута засадувач

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подобрете ја убавината на вашиот дом со вештачко дрво Фикус. Инспирирано од природата, ова елегантно факс дрво е воздушно, но сепак доволно зелено за да го претвори секој простор во оаза. Свитките гранки произлегуваат од тенки стебла, донесувајќи минималистичко чувство во простории кои имаат потреба од зеленило. Стои 8ft. Од куќата на памук и јута (вклучен во висина) во која било област на која му треба малку живот. Курајте во големи области како дневната соба, незгодниот агол, бањата до мијалникот или домашната канцеларија. Вештачките дрвја се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Вашето вештачко дрво ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете чиста со мека сува крпа кога е потребно. Севкупни димензии на производот : H : 8 ft. W : 44 in. Д : 44 во. Собрани со високо квалитетни материјали. Има природно стебло. 1512 гранки за свиткување. Сместен во џута и памук. Препорачано само за употреба во затворен простор. Ова дрво лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете и пената за да ја постигнете посакуваната полнота. Мерењата се пресметуваат од најоддалечената испружена димензија. Не е потребно одржување за ова вештачко дрво; Избришете чиста со мека сува крпа. Димензии на пластерот : H : 12. 5 in. W : 12. 5 in. Д : 12. 5 во.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата