.

.

Xtra плус детергент за перална со мирис на мирис, свеж брзање, 200oz

Xtra плус детергент за перална со мирис на мирис, свеж брзање, 200oz

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Xtra обезбедува сигурни перформанси и разновидност на мириси со голема вредност. Xtra Plus Blasters со мирис на напади тешки мириси, како што се пот, мирис на телото или мусти крпи, и обезбедува одличен мирис што ги одржува вашите алишта мирисаат чисти и свежи. Водечки бренд на Америка (заснована на вкупните продадени товари за миење). Напади тешки мириси. Донесува виножито на мириси во живот. Мирис : Свежо брзање. Работи во Стандард и тој машини за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата