.

.

Бела Вита Италија јуни-Италија ги прободе сандалите за слајдови

Бела Вита Италија јуни-Италија ги прободе сандалите за слајдови

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Стилски врежан слајд Сандал .. да, ве молам! Јуни-Италија од Бела Вита направена во Италија ги има сите „С“ што ги бараме ова лето. Орнаменти од обетка му даваат на овој класичен горниот дел малку предност. Ние сакаме добро тешко и меко комбо и јуни-Италија е токму тоа. 1 "Блок -потпетица. Студирана и украс на тока горе. Девојки за женска силуета со метални детали. Мала блок -потпетица за лифт во висина. Направена во Италија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата