.

.

Среден пораст на манжетната на манжетната на девојчињата за чудо на нација, 2-пакувања, големини 5- & плус

Среден пораст на манжетната на манжетната на девојчињата за чудо на нација, 2-пакувања, големини 5- & плус

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Двојно надолу на тексас со 2-пакувања со манжетни шорцеви на Wonder Nation. Кул и удобно ова се не-гужва тексас шорцеви што и двајцата ќе ги сакате, само лизгајте ги и таа е подготвена за денот! Дво-пакет за заштеда на пари ви овозможува да се занимавате со овие најважни работи со топло време со леснотија. Исклучиво на. Материјал : 71% памук/28% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара шорцеви. Fit : Classic; Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : валани манжетни; Шарени акценти на бод на џеб за монети; Истегнете тексас ткаенина за целодневна удобност. Девојки тексас шорцеви 2-пакувања од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата