.

.

Без граници јуниори чипка танга гаќичка

Без граници јуниори чипка танга гаќичка

DEN 296.96

Количината на стоката
Това е достапна

Надградете ја вашата интимска колекција со оваа мека цветна чипка од тантела од без граници. Заглавената чипка ја украсува лентата за половината и истегната ткаенина се движи со вас. Направено со спандекс за светло истегнување и наредени со памучен густ. Рамните еластични споеви не значат никакво влечење или врзување. Овие шипки на чипка се мијат машини за лесна грижа и доаѓаат во најразлични бои. Исклучиво за. Материјал : тело : 90% модал; 10% спандекс; Лагер : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Минимално. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : цветна чипка; низок појас на половината; исклучиво на.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата