.

.

Атлетични дела момчиња со перничени чорапи на глуждот, с - л

Атлетични дела момчиња со перничени чорапи на глуждот, с - л

DEN 353.28

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ги нозете на вашите мали момчиња топли и пријатни во овие трајни чорапи! Зачувајте ги на чорапите со глуждот со оваа 20-пакет од атлетски дела, во кој има амортизирана нога и лак поддршка за удобно вклопување. Атлетски дела на момчето со 20 пакувања на момчето доаѓаат во 3 големини; Мал, среден, голем вклучува : 20 пара чорапи за глуждот. Разновидни бои. Поддршка за лак на ребрести. Удобност пети. Перниче со нозе. Y-зашиена пета. Ткаенина за влага. 66% полиестер/30% GRS овластен рециклиран полиестер/4% Lycra Spandex. Машина за перење. Увезени. Чорапи на глуждот 20 пакувања за момчиња од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата