.

.

Главни места за редење стол за прашка, Дуна

Главни места за редење стол за прашка, Дуна

DEN 2239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Главниот стол за редење на лепење има издржлива, челична рамка обложена со прав што го прави одличен за употреба на отворено. Главни места за редење стол за прашка, дина : издржлива, челична рамка обложена со прав. Кул, удобно вентилирано седење. Лесна грижа, водоотпорна ткаенина за прашкави се суши брзо и се спротивставува на бледнее. Купишта за складирање за заштеда на простор. Максимална тежина на седиштето : 250 фунти. Димензии : 26,77 "L x 22,44" W x 33.86 "ч. 1-годишна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата