.

.

Цунами Сабики ФК - Нат - црвенокоса 6, мами за риболов

Цунами Сабики ФК - Нат - црвенокоса 6, мами за риболов

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ригите на Саики се најдобриот начин да се направи мамка брзо, а лажицата цунами Саики не може да се победи. Куките со врвен квалитет ја одржуваат рибата закачена кога ќе гризат. Зелените мониста пред телата од риба од риба, фаќаат каква било светлина и сјаат како повредена риба од мамка што губи скали. 6 куки за стрингер овозможуваат мамка за брза должност за да можете брзо да ги добиете терените. Нашиот пакет за брзо влечење е лесен, Snaggles, е брз и удобен. Главните линии се тест со поголема фунта од стрингерите што треба да ви дадат доверба да повлечете целосна мамка без да се грижите дека ќе ја расипете вашата опрема. Одлично за харинга, белење, скуша, пински риба и која било друга мала мамка. Големина 6. Црвена глава. Тело на кожа на природна риба. 6 стрингери за максимална мамка. Серија за квалитетни водичи Snap и Swivel. Фати разновидна риба од мамка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата