.

.

Домашни основи Оз. 6-парчен сет за кригла со дијаманти

Домашни основи Оз. 6-парчен сет за кригла со дијаманти

DEN 1485.92

Количината на стоката
Това е достапна

Уживајте во омилениот утрински пијалок во овој сет на кригла. Направено од тешки камења за издржливост. Совршено за утринско кафе, попладневен чај, па дури и доцна во ноќта слатко топло чоколадо. Топ-решетката машина за миење садови безбедна за лесно чистење. Совршено во секое опкружување во кујната. Услуги до 6 лица или оставете на екранот за прекрасен центар. Комплетот вклучува микробранови и машини за миење садови за пиење ладни или топли пијалоци. Вклучува метален штанд за прикажување чаши.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата