.

.

Подобри домови и градини чиста грчка табла за завеси за прозорецот

Подобри домови и градини чиста грчка табла за завеси за прозорецот

DEN 575.20

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете стил и софистицираност на кој било прозорец во вашиот дом со подобри домови и градини чиста грчка клуч. Инспириран од класичен дизајн на грчки клуч, мотивот е вткаен во транспарентна ткаенина за да и даде на оваа завеса уникатна текстура. Современа алтернатива на традиционалните панели со чипка, оваа техника на quакард нуди модерна мешавина на трендовски дизајн и шик елеганција. Оваа завеса работи совршено самостојно како лесен чиста, или е одлична како завеса за слоеви за ажуриран изглед. Сребрените метални громити прават виси и стилизирање на ветре. • Единечен панел за завеси со единечна 52 ”по пакет. • Чист грчки клуч quакард. • Громи за лесен стајлинг. • Ткаенина за перење машина во 100 проценти полиестер. • Достапно во 3 бои : бела, аква, сива. • Достапно во должина од 63 ", 84" и 95 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата