.

.

Трговска марка ликовна уметност aja Canvas Art by Color Bakery Black Matte, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност aja Canvas Art by Color Bakery Black Matte, рамка за бреза

DEN 2601.60

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „аја“ платно уметност по пекара во боја црна мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата