.

.

Добијте детергент за течни алишта, остров свеж, товари, Флорит Оз

Добијте детергент за течни алишта, остров свеж, товари, Флорит Оз

DEN 223.68

Количината на стоката
Това е достапна

Размахване се на тропски рај со помош на детергент за свежо течен алишта за добивање на островот! Земете го носот на сончев одмор со примамливиот мирис на егзотични овошја и цвеќиња, завиткајќи ја облеката во неверојатна свежина. Опремена со моќност за чистење на окси-засилување, а својствата на отстранување на мирис на Фебрез, стекнувањето со течен детергент за перење ви овозможува одлични резултати миење по миење! Ослободете се од мириси на поставување и стари дамки од две недели со моќност на окси засилување, составено од високо ефикасни пред-третман, сурфактанти и ензими. Пакување 50% повеќе мирис Во споредба со редовниот детергент за прашок за добивка, сега можете да се радувате во неверојатниот мирис на добивка со течен детергент за перење до шест недели од миењето. 46 fl оз, возрасни мирисаат одлично затоа што одлично чисти!. 6 недели свежина од миење до абење. Работи во сите машини за перење дури и во ладна вода. Се чува вон дофат на деца. 46 унци на течности. Свеж мирис на островот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата