.

.

Далин Килим сс1бс фт. СС Стетсон Правоаголник Област Килим-Бизон

Далин Килим сс1бс фт. СС Стетсон Правоаголник Област Килим-Бизон

DEN 958.40

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики елегантен, секојдневен стил со движење на бојата на градиентот на природните кожи за внатрешна или надворешна употреба (се препорачува за покриени надворешни површини)100% полиестерска рамна ткаена конструкција од шенила со вградена подлога што не се лизга, спецификации завршница : Бизон : Правоаголник : 3 х 5 стапки.Материјал : 100% Полиестерска Колекција : Стетсон-ШКУ : DNRG7848 Изработена Во САД Користејќи Странски И Домашни Материјали и Американски Труд. Ув Стабилизиран Внатрешен / Покриен На Отворено. Ултра Тенка Полиестерска Рамна Ткаена Конструкција Со Вградена Подлога Што Не Се Лизга .Ултра Тенкиот Профил Овозможува Брзо Сушење По Врнежи Или Чистење На Отворено.Машинско Перење За Големини Под 5 'Х 7 '6". За Големини Поголеми Од 5 'Х 7 '6", Многу Се Предлага Користење Машина За Перење Со Комерцијална Големина. Големи Димензии Не Се Предлагаат За Помали Машини За Перење Дома.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата