.

.

Skinnypop Оригинални Пуканки, Ноќта На Вештерките Снек Пакет, Глутен-Бесплатно, Кт, 0. оз

Skinnypop Оригинални Пуканки, Ноќта На Вештерките Снек Пакет, Глутен-Бесплатно, Кт, 0. оз

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Грицкањето без вина никогаш не го пробало ова delicious.An омилен вкус на сите времиња! Совршено солена, крцкава и крцкава закуска што ќе сакате да ја јадете за грст или за вреќи! Покриени со суштества За Ноќта на Вештерките, овие 80 калорични индивидуални вреќи со Пуканки од Скинипоп од Издание На Ноќта на Вештерките се совршено уживање за трикови или третирачи. Скинипоп започнува со премиум јадро од пуканки, сончогледово масло и совршена количина сол. Од таму, Чиста Poperfection ® вели сето тоа. Нашите пуканки немаат гмо, вештачки состојки или конзерванси, што Го прави Скинипопот вкусна закуска без вина. Плус, без глутен, млечни производи, кикирики и јаткасти плодови, така што во него можат да уживаат повеќето.- Тоа е Слабиот! Скинипоп Пуканки За Ноќта на Вештерките, Индивидуални Вреќи Со Пуканки, Вреќа Со Пуканки Од 0,5 Унци, Пукани Пуканки Од 12 Грофови и зачинети пуканки. Кеси за издание на ноќта на вештерките покриени со суштества За Ноќта на Вештерките. Совршени кеси со големина на закуска за вреќи за трик или лекување!. Три едноставни состојки-Пуканки, сончогледово масло и сол. 80 калории мини пуканки кеси. Без млечни производи, без кикирики и без јаткасти плодови. Конзерванс слободен и без вештачки вкусови или состојки. Нула транс масти и добар извор на влакна. Сертифициран Вегански, Кошер, Не гмо И Без Глутен. Пробајте Ги Сите Наши Вкусови На Пуканки Со Пуканки Оригинални|Остарен Бел Чедар|Морска Сол И Бибер|Бел Вкус На Чедар|Вистински Путер|Пуканки Од Пченка Од Сладок И Солен Котел|Пуканки Од Пченка Од Слатка Ванила Пробајте Ги Сите Наши Слаби Поп Пуканки Закуски Скинипоп Пуканки Пуканки Пуканки Пуканки Скинипоп Пуканки Скинипоп Пуканки Е Основана Во 2010 Година Со Едноставна Премиса : Луѓето Заслужуваат Закуски Кои Имаат Вкусен Вкус И Се Добри За Нив. Резултатот беше пуканки со најдобар вкус со најмалку, најчисти и наједноставни можни состојки. Само јадра од пуканки од цели зрна, природно сончогледово масло и совршена количина сол се комбинираат заедно за да ви дадат вкусна закуска за која можете да се чувствувате одлично кога јадете секојдневно! Сите наши производи започнуваат со мотото "грицкање без компромис", поради што производите На Скинипоп не содржат вештачки состојки или вкусови, не се гмо и секогаш без глутен. Skinny Pop Пуканки, Чиста Popperection ®Совршенство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата