.

.

Листови Мода Фото Албум Слики Складирање Колекција Книга Подарок

Листови Мода Фото Албум Слики Складирање Колекција Книга Подарок

DEN 271.68

Количината на стоката
Това е достапна

спецификации : . свеж и прекрасен дизајн на модели, изгледа убаво и стилски. тит може да собере 100 парчиња 6 " фотографии сите заедно. тит е одличен подарок за вашето семејство или пријатели. т . наслов Име : Фото Албум. материјал : Крпа + Заштитен Капак. соодветна Големина На Фотографијата : 6". карактеристики : Прекрасна Шема, 100 Листови, Издржливи. t Size : 18cm x 14cm x 4cm/7.09 "x 5.51" x 1.57 " (Прибл.). Тфото Џеб Големина : 11,5 см х 16,2 см/4,53 "х 6,38" (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Т1 х Фото Албум Свеж и прекрасен дизајн на моделот, изгледа убаво и стилски. Може да собере 100 парчиња 6" фотографии сите заедно. Тоа е одличен подарок за вашето семејство или пријатели. подарок. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата