.

.

28Од 1 8ИД 3 4 Стр Грејс Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Злато

28Од 1 8ИД 3 4 Стр Грејс Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Злато

DEN 1457.28

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите четкани вештачки метални медалјони не само што траат долго, туку нудат најголема елегантна декорација на вашиот дом. Пвц материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање производ, додека обичајната рачно завршена метална текстура ви ја нуди софистицираната фокусна точка што ја барате. Димензии : 28"ОД х 10 1/8"ИД х 3/4" П.Уникатни И реални четкани метални завршетоци. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот тела, како таванот изјава парче, или како ѕид мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготраен. Достапни се модерни, современи и елегантни опции.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата