.

.

Tuphely Industries Современа еукалиптус растение остава галерија за сликање вазна, завиткана од платно, печатена wallидна уметност, дизајн од Ени Ворен

Tuphely Industries Современа еукалиптус растение остава галерија за сликање вазна, завиткана од платно, печатена wallидна уметност,

DEN 102.08

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : бокал, сликарство, растение, билка, еукалиптус. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за виси . Дизајн од Ени Ворен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата