.

.

Акустична Гитара На надувување, во, 1ct

Акустична Гитара На надувување, во, 1ct

DEN 60.80

Количината на стоката
Това е достапна

Удри рокенрол поза со нашата Акустична Гитара на Надувување. Забава за секоја роденденска забава или друг специјален настан, оваа гитара на надувување во природна големина е висока 38 инчи кога е надуена и има многу исклучен стил. Чувајте го овој инструмент на надувување покрај вашата штанд за фотографии САМ за гостите да се сликаат или користете го како додаток за костими достоен за џем. Вашиот роденденски баш сигурно ќе стане платинест кога ќе ги купите останатите наши резерви за роденден на надувување погодни за буџетот. 1 Акустична Гитара На Надувување (38") . Користете ја Оваа Гитара За Разнесување како украс за забава, реквизит за штанд за фотографии или реквизит за костими . Комбинирајте со други материјали за забави со музичка тематика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата