.

.

Женски Дводелен Секси Еднобоен Тенок Бикини Костим За Капење

Женски Дводелен Секси Еднобоен Тенок Бикини Костим За Капење

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Дводелна Секси Едноделна Боја Тенок бикини костим за Капење специфичнипреплетени Женски Леопард Сет За Печатење, Врвот со ремен за шпагети, отстранлив мек градник поместен, немате долна жица, широк опсег на грбот, добар за покривање на вашето тело.Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави.Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило.Табелата Со Големини е различна од нашата вистинска големина, ве молиме земете ја нашата табела со големини во деталниот опис за повикување. Специфичност на предметотрода : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со size Size Bust Waist Hip S70cm/27.56"69cm/27.17"74cm/29.13"M74cm/29.13"73cm/28.74"78cm/30.71"L79cm/31.10"78cm/30.71"83cm/32.68"XL84cm/33.07"83cm/32.68"88cm/34.65"XXL89cm/35.04"88cm/34.65"93cm/36.61" Size : SBust : 70cm/27.56"Waist : 69cm/27.17"Hip : 74cm/29.13"Size : MBust : 74cm/29.13"Waist : 73cm/28.74"Hip : 78cm/30.71"Size : LBust : 79cm/31.10"Waist : 78cm/30.71"Hip : 83cm/32.68"Size : XLBust : 84cm/33.07"Waist : 83cm/32.68"Hip : 88cm/34.65"Size : XXLBust : 89cm/35.04"Waist : 88cm/34.65"Hip : 93cm/36.61" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 70см/27,56" Половината : 69см/27,17" Колк : 74см/29,13"Големина : М Биста : 74см/29,13" Половината : 73см/28,74" Колк : 78см/30,71"Големина : Л Биста : 79см/31,10" Овој бикини костим за капење за жени Со секси покриеност, Ретро костим За Капење, совршен за одмор, пливање, Базен, кампување, трчање на плажа или друга Пригода. Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Костими за капење : овие гроздобер костими за капење можат да одговараат на повеќето прилики одлични, забава на плажа, забава во базен, топла пролетна бања или какви било други водени прилики.Цврсти црни танкини со професионален дизајн, го покажува вашето витко тело, мода и шармантно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата