.

.

Плус Големина Костим За Капење За Жени Две Плус Големина Бикини Костими За Капење Танкини Дигитален Принт Бикини Сет Костим За Капење Прилагодлив Ремен Сплит Кост?

Плус Големина Костим За Капење За Жени Две Плус Големина Бикини Костими За Капење Танкини Дигитален Принт Бикини Сет Костим

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Совет : ако сте навикнати да носите широка облека, ве молиме изберете две големини нагоре!Големина : с САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Биста : 76см/29.92" Под Биста : 66см/25.98" Половината : 64см/25.20" Колк : 80см/31.50" Врвна Должина : 47см/18.50" Должина На Панталони : 24см/9.45" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 БИСТА : 80см/31.50" ПОД БИСТА : 70СМ/27.56" половината : 68см/26.77" колк : 84см/33.07" горна должина : 48см/18.90" должина на панталони : 25см/9.84" големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 36 биста : 84см/33.07" ПОД БИСТА : 74СМ/29.13" половината : 72см/28,35" колк : 88см/34,65" горна должина : 49см/19,29" должина на панталони : 26см/10,24" големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 38 биста : 88см/34,65" Под Биста : 78см/30,71" ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29,92" Колк : 92см/36.22" ГОРНА ДОЛЖИНА : 50СМ/19.69" должина на панталони : 27см/10.63" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 40 биста : 92см/36.22" под биста : 82см/32.28" половината : 80см/31.50" колк : 96см/37.80" ГОРНА ДОЛЖИНА : 51см/20.08" ДОЛЖИНА НА ПАНТАЛОНИ : 28см/11.02" Жени плус големина бикини костими за капење Танкини дигитален принт бикини комплет костим за капење прилагодлив ремен сплит костим За капење Забелешка : ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите Пред Да Купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Високиот Струк. Прикривање. Сино. Без ракави. Здраво драги клиенти и пријатели, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, бидејќи големината на облеката Е Азиска големина, можете да изберете една големина поголема кога купувате облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата