.

.

Пејок Женски Кимоно Прикривање Кратки Ракави Кимоно Кардигани Обичен Шал Кардиган Лабави Отворени Предни Кимоно Врвови Виолетова

Пејок Женски Кимоно Прикривање Кратки Ракави Кимоно Кардигани Обичен Шал Кардиган Лабави Отворени Предни Кимоно Врвови Виолетова

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Мода Обична Пролетна И Летна Еднобојна Блуза Со Кратки Ракави Со Вратот Со Врат карактеристики : 1. Цврстата Боја Прави Да Изгледате Толку Убаво, Секојдневно, Стилски И Различно.2. Погоден За Надворешно, Одмор, Спорт, Секојдневно Носење. Удобно И Погодно За Сите Типови На Тело. Погоден За Дами Или Девојки Во Летна Облека. 3. Одличен Издржлив, Погоден За Секојдневно Носење.4. Секојдневниот Дизајн Ги Прави Луѓето Поудобни За Носење.5. Дизајнот на в-Вратот Ги Прави Женските Кривини на Рамената и Вратот Посовршени. Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил На Боја : Модна Должина : Обичен тип на Ракав : Краток Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женска Блуза +Карактеристики+женски врвови; врвови на корсет; врвови за култури; врвови за вежбање; врвови со плус големина; летни врвови. €Клучни Зборови}преголеми маици; маици; свети патрикс ден кошула жени; велигденски кошули; кошули. ●Материјал●женските врвови се изработени од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. ®Прилики погоден за лето, дневно, одмор, секојдневно, на отворено, одмор, забава итн. €Инструкции За перење + нашата ткаенина не е лесно да се деформира и може да се мие рачно/машина за перење/суво чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата