.

.

Семејството Морис 12 Тркалезна Метал Знак Кујна Игра Соба Декор 200120038057

Семејството Морис 12 Тркалезна Метал Знак Кујна Игра Соба Декор 200120038057

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Економија Одделение Знак-Направени од.026 " алуминиум, овој кружен знак од 12 инчи е направен во САД со американски материјали и Американска изработка. Се состои од слика печена во облога во ПРАВ СО ВИСОК СЈАЈ над алуминиум. Сликата има изглед на постар и издржан знак со симулирани ' рѓосани рабови и изгребана и избледена боја на завршница со ВИСОК СЈАЈ. Има мазни заоблени агли и вклучува дупки за монтирање.Секој знак е направен по нарачка и поединечно рачно изработен. Ќе најдете репродукции, оригинални дизајни со гроздобер изглед, чисти, нови знаци без ' рѓа и гребнатини и многу персонализирани дизајни. Нашите знаци прават одлични подароци и тие се исто така совршени за вашиот дом, канцеларија, бизнис, гаража, човечка пештера, таа барака, соба за студентски дом, соба за игри, кујна или кое било место каде што сакате да го прикажете овој уникатен знак. Имаме неколку илјади различни дизајни на располагање со повеќе се додаваат секој ден. Персонализација : ние нудиме многу стилови на персонализирани знаци, многу што можат да се прилагодат со имиња или важни датуми. Цената на овој знак вклучува БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА која обично трае од 3 до 5 дена во Соединетите држави.Економија Одделение - Направени Од .026 " дебел алуминиум со завршница СО ВИСОК СЈАЈ.Издржливиот алуминиум нема да ' рѓосува, 12 инчи тркалезно со дупки за монтирање направени и испорачани во САД. Немојте да бидете измамени од евтини фалсификувани знаци од странство. Ова Е Американско Направено! Обично БРОДОВИ за 1 до 2 ДЕНА. ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД. Направени од .026 инчен дебел алуминиум 12" тркалезен знак со завршница со висок сјај. Нема да ' рѓосува. Се одликува со завршница со висок сјај со вештачка ' рѓа и гребнатини на рабовите. Сликата се пече во облога во прав со висок сјај. Достапно е и во подебела завршница со низок сјај. Пребарај за Точка Бр.100120038057. Издржливиот алуминиум нема да ' рѓосува, лесно виси со претходно дупчени дупки за монтирање. Произведено и испорачано во САД. Немојте да бидете измамени од евтини фалсификувани знаци од странство. Ова Е Американско Направено!. БРОДОВИ за 1-2 ДЕНА. ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата