.

.

Стерлинг Сребрена Неговиот & Нејзиниот Круг Дијамант Кластер Појавување На Булчински Свадба Прстен Бенд Во Собата Cttw

Стерлинг Сребрена Неговиот & Нејзиниот Круг Дијамант Кластер Појавување На Булчински Свадба Прстен Бенд Во Собата Cttw

DEN 3199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Стерлинг Сребрена Неговиот & Нејзиниот Круг Дијамант Кластер Појавување На Булчински Свадба Прстен Бенд Во Собата 1/4 Cttw Стерлинг Сребро. 1/4 Карати вкупна тежина. 5,49 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата