.

.

Гудјер Уверување Цела Сезона Цела сезона 235 55Р 101Х Гума Одговара: 2010-Шевролет Еквино ЛТЗ, Шевролет Еквино Премиер

Гудјер Уверување Цела Сезона Цела сезона 235 55Р 101Х Гума Одговара: 2010-Шевролет Еквино ЛТЗ, Шевролет Еквино Премиер

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Гумата Goodyear all-Season 235/55 R19 101h е висококвалитетна гума за сите сезони наменета за употреба со патнички автомобили, CUVs и minivans. Симетричната шема на шарите конструирана со висококвалитетно соединение за целата сезона и помага на оваа гума да ја одржува контролата и стабилноста за време на влажни и суви услови на патот. Гудјер Уверување Цела Сезона 235/55Р19 101Х Гума : Гаранција За Облека : 65000 Милји Ограничена . Цела Сезона. Тип На Гума : Гуми за Патнички Автомобили и ГУМИ ЗА КУВ . Индекс На Оптоварување На Гумите : 101. Рејтинг на брзина : практична гума На Х. гудјер за самоуверена влечна сила во сите сезони во влажни, суви и снежни услови со долготрајни шари.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата