.

.

Мелика Модерна Маса За Акцент На Вилинско Коњче, Потресена Златна Бела Боја

Мелика Модерна Маса За Акцент На Вилинско Коњче, Потресена Златна Бела Боја

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Мелика Модерна Маса За Акцент На Вилинско Коњче, Сребрена Внесете малку магија во вашето секојдневие со оваа слатка маса за акцент на нозете на вилински коњчиња. Неговите ситно изработени скулптури нудат нежен, креативен допир што носи уметнички стил во секоја дневна соба. Дизајнерите ја сакаат неговата класична сребрена завршница. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива алуминиумска рамка за долготрајна долговечност. Не е потребно собрание. Боја : Сребрена. Боја На Рамката : Сребрена. Табела Врвот Боја : Сребро. Метална Боја : Сребрена. Метален Тип : Леано Алуминиум. Собрани димензии : 14 во. В х 14 во. Д х 20 во. Х. Тежина На Предметот : 9,9 килограми. Тежина капацитет : 30 фунти. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на мебел може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Редовно прашувајте со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршетоци. Некои завршетоци може да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за отстранување на отпечатоци од прсти и дамки. За постојани дамки, нежно исчистете со мека крпа и раствор од вода и благ сапун, проверете дали ќе го избришете сувото. Користете лепливи влошки за филц, подлоги и подлоги за да го заштитите вашиот мебел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата