.

.

Фетерналвоменски Моден Секојдневен Ракав Со Тркалезен Врат Лабава Печатена Маица Дамски Врв

Фетерналвоменски Моден Секојдневен Ракав Со Тркалезен Врат Лабава Печатена Маица Дамски Врв

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 ВЕЛИКА британија : 12 Биста : 96см/37.80" Должина : 68см/26.77" Ракав : 46см/18.11" Рамо : 39см/15.35"Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 ВЕЛИКА британија : 14 Биста : 102см/40.16" Должина : 69см/27.17" Ракав : 47см/18.50" РАМО : 40СМ/15.75"големина : л сад : 12 еу : 42 велика британија : 16 биста : 108см/42.52" должина : 70см/27.56" ракав : 48см/18.90" РАМО : 41СМ/16.14"големина : xl сад : 14 еу : 44 велика британија : 18 биста : 114см/44.88" должина : 71cm/27.95" ракав : 49cm/19.29" рамо : 42cm/16.54"големина : Xxl сад : 16 еу : 46 велика британија : 20 биста : 120cm/47.24" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35" Ракав : 50cm/19.69" Рамо : 43cm/16.93"Како да се мие : рачно миење ладно,висат ИЛИ ЛИНИЈА ДРИГЕНДЕР : ЖЕНИ повод : Случајнољубезно забележете дека деталите за големината се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Одговара : одговара на големината материјал : Полиестерстил : Темперамент Патувањешто добивате : 1xwomenен Топматеријал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни : Обична облека совршена за вашите омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Сезона : Цела Сезонакарактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Овие основни врвови се совршени со хеланки, слаби фармерки, секојдневни панталони, јога панталони, шорцеви, здолништа, јакна итн. Изработено Од Мека Ткаенина,Дише,Еластично,Доволно Издржливо За Вашето Секојдневно Носење. Дизајнот со тркалезен врат и три четвртини ракави ве прават помодерни. Оваа кошула за жени се претпочита за секојдневна облека ,излегување, дома, секојдневно носење, ноќ со состаноци, работа, канцеларија, училиште, на отворено, шопинг,вокација,коктел,клуб, забава за сите прилики. жените 3/4 ракав кошули облечени повик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата