.

.

Татула Тип Р Стандардна Брзина

Татула Тип Р Стандардна Брзина

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Татула Тип Р Стандардна Брзина Даива Татула Макари За Мамка Се дизајнирани да ги задоволат барањата за издржливост и перформанси на про риболовецот, ТАТУЛА нуди солиден менувач кој е целосно поддржан во круто алуминиумско куќиште. Напред, уникатно ниво на хибриден дизајн ја комбинира издржливоста на стандардниот ветер со перформансите на лиење на отворот На Т-Крилото на Даива. Земете Татула и вртете ја рачката; ултра мазното чувство на прецизност и квалитет е непогрешливо. Карактеристики : - Т-Крило Систем - Солиден, лесен алуминиумска рамка и страна плоча (опрема страна) - Ротација На Воздухот - Крајната Турнир Јаглерод Влечење (ОМД) со 13.2 фунти Повлечете Макс - Magforce-Z фрлија контрола - 7 топчести лежишта плус ролери лежишта - бесконечна анти-обратно - отпорен на корозија спојката механизам - Големи, 90mm избришани моќ рачка со исечоци за намалена тежина - јас-Облик рачка Копче Спецификации : - преземање : десна рака - акција fw/sw) : m/l - Лежишта : 7 (2 Crbb), 1rb - пренос сооднос : 6.3 : 1 - Линија По Рачка Свиок : 22.9"- моно капацитет (lb/yds) : 14/120, 16/100 - плетенка капацитет (lb/yds) : 40/140, 55/105 - max повлечете : 13.2 - Тежина : 7.6 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата