.

.

Дамаск Печати Целосно Затемнување Панели За Завеси На Прозорецот За Затемнување Намалување На Бучавата, Затемнување На Просторијата и Панели За Приватност

Дамаск Печати Целосно Затемнување Панели За Завеси На Прозорецот За Затемнување Намалување На Бучавата, Затемнување На

DEN 639.20

Количината на стоката
Това е достапна

БЛОКИРАЈТЕ ЈА БУЧАВАТА до 40% : нашите три-ткаат панел завеси го пригушуваат звукот за да можете да работите во вашата домашна канцеларија или да заспиете по ноќна смена без несакана бучава однадвор. Можете да ги забавувате гостите во трпезаријата или дворот без вознемирувачки соседи. НАМАЛЕТЕ ГИ ТРОШОЦИТЕ за ГРЕЕЊЕ и ЛАДЕЊЕ : направете го вашиот дом енергетски ефикасен со топлински завеси кои обезбедуваат изолација со минимизирање на нацртот и заробување на топлината внатре во текот на зимата. Тие исто така ја одржуваат летната топлина надвор и спречуваат вашиот мебел и под да исчезнат. ЗАШТИТЕТЕ ЈА ПРИВАТНОСТА на ВАШИОТ ДОМ : Завесите За Затемнување на спалните соби ви овозможуваат да спиете, да се облекувате и да се движите со леснотијата и удобноста што не можете да ја добиете со проегирни завеси. Блокирање на светлината и намалување на бучавата, тие ве чуваат безбедни од демнат и прислушкувачи. Секој пакет содржи две (2) завеса за затемнување на дамаск. Секој пакет содржи две (2) завеса за затемнување на дамаск. Секој панел има димензии 52 W x 63 L. Машинско Перење Ладно, Сушење Суво Ниско. Вкупно покривање На Прозорецот од 104 W x 63 L.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата