.

.

Цајгер Женска Мачка Од Тиква Кардиган Ноќта На Вештерките Долг Ракав Отворен Преден Плетен Џемпер Прекумерна Облека Палто Плус Големина Дуксер

Цајгер Женска Мачка Од Тиква Кардиган Ноќта На Вештерките Долг Ракав Отворен Преден Плетен Џемпер Прекумерна Облека Палто Плус

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-Зајгер!. Ве молиме, не само упатете го водичот за големина обезбеден од, туку треба да го повикате и нашиот, што покажува во деталите за производот слики.1см=10мм=0,39 инчи!!!. Спецификација : . Пол : Жени, Дама, Женски. Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Карактеристики : . Женски Тиква Мачка Кардиган Ноќта на Вештерките Долг Ракав Отворен Преден Плетен Џемпер Палто Плус Големина Дуксер. Плетената ткаенина е еластична и мека што апсолутно ве одржува топло и пријатно кога станува ладно. Повод : Погоден За фестивали, Ноќта на Вештерките, Божиќ, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење, празници. Симпатична и шарени, ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!. . Пакетот Вклучува : 1 х Женски Кардиган За Ноќта на Вештерките . Известување : . 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Женски Тиква Мачка Кардиган Ноќта на Вештерките Долг Ракав Отворен Преден Плетен Џемпер Палто Плус Големина Дуксер. Уникатен Дизајн : Секојдневен и дечко стил, долги ракави, лабаво вклопување, под должината на колкот, мека ткаенина, топло во малото студено време. Носете со Нашите Есенски Сини Слаби Фармерки, основна маичка и Чизми за трендовски есенски стил!Сакате да изгледате секојдневно, спарете го со тенкови, хеланки или спортски чевли. Повод : Погоден За фестивали, Ноќта на Вештерките, Божиќ, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење, празници. Симпатична и шарени, ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата