.

.

Пар Лизгање На Шупливи Мрежести Ткаенини Женски Сандали Случајно Зголемување Перница Нелизгачка Платформа Сандали За Секојдневниот Живот

Пар Лизгање На Шупливи Мрежести Ткаенини Женски Сандали Случајно Зголемување Перница Нелизгачка Платформа Сандали За Секојдневниот

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : . Горните ткаенини од мрежата овозможуваат стапалото да дише, правејќи ја ногата секогаш да биде сува и ладна. Со декоративен бенд за печатење букви, лејди сандалите се многу модерни и шик. Дизајнот со лизгање ќе ги направи обичните сандали поудобни за носење, а вие повеќе нема да ги врзувате чевлите во секое време. Издржлив и нелизгачки гумен ѓон помага да се одржат стапалата безбедни за да се спречи сопнување или валани глуждови. Мрежестата ткаенина е многу дише. Постојат 7 големини за вашиот избор, од 36 до 42. Погоден е за секојдневно одење, канцеларии во затворени простории, патувања, вежбање, тренинг и секоја можна ситуација. Име На Предметот : Сандали. Материјал : Гума, Мрежеста Ткаенина. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Карактеристики : Не се лизга, Платформа, Дише. Детали За Големината : . [Нашата Големина 36] Должина На Стапалото : 23см/9.1 " (Прибл.). [Нашата Големина 37] Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3 " (Прибл.). [Нашата Големина 38] Должина На Стапалото : 24см/9,5 " (Прибл.). [Нашата Големина 39] Должина На Стапалото : 24,5 см/9,6 " (Прибл.). [Нашата Големина 40] Должина На Стапалото : 25 см/9,8 " (Прибл.). [Нашата Големина 41] Должина На Стапалото : 25,5 см/10,1 " (Прибл.). [Нашата Големина 42] Должина На Стапалото : 26,5 см/10,4 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Азиската големина е различна од големината НА ЕУ/САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. Ве молиме, одлучете ја големината на чевлите според должината на стапалото или чевлите во должина. Пакетот Вклучува : . 1 Пар Сандали мрежести ткаенини горните делови овозможуваат стапалото да дише, правејќи ја ногата секогаш да биде сува и ладна. Со декоративен бенд за печатење букви, лејди сандалите се многу модерни и шик. Дизајнот со лизгање ќе ги направи обичните сандали поудобни за носење, а вие повеќе нема да ги врзувате чевлите во секое време. Издржлив и нелизгачки гумен ѓон помага да се одржат стапалата безбедни за да се спречи сопнување или валани глуждови. Мрежестата ткаенина е многу дише. Постојат 7 големини за вашиот избор, од 36 до 42. Погоден е за секојдневно одење, канцеларии во затворени простории, патувања, вежбање, тренинг и секоја можна ситуација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата