.

.

Eyикмарн Женски Летен Секојдневен Удобен Цврст Широк Нога Палацо Салон Панталони

Eyикмарн Женски Летен Секојдневен Удобен Цврст Широк Нога Палацо Салон Панталони

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Жени Обични Широки Панталони За Нозе Женски Основни Еластични Половини Со Еднобојни Лабави Панталони . Спецификација. Пол : Жени. Материјал : Памучна Постелнина. Шема : Цврста Боја. Боја : Црна, Бела, Зелена. Големина : S/M/L/XL/XXL. Пријателски Совети. Боја. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Мириса. Сите наши предмети се сосема нови, па нормално е дека ќе има хемиски мирис, само опуштете се, ставете го надвор неколку часа или само ставете го во вода половина час, мирисот ќе исчезне. Гаранција. Ние настојуваме 100% услуги и искуство за задоволство на клиентите. Пакетот Вклучува. 1 * Широк Материјал За Панталони За Нозе : Изработен од памучна ленена ткаенина, мек, пријателски за кожата, удобен и обезбедува голема флексибилност за секојдневно движење. Основен Дизајн : женски секојдневни основни панталони, цврста боја, раб со широки нозе, дизајнот со еластичен струк ќе го покаже вашето слободно време. Појавување : Овие лабави панталони со широки нозе се во разноврсен стил и лесно се совпаѓаат со маици, блузи, блузи, кардигани итн. Големина : S/M/L/XL/XXL. Ве молиме прегледајте ги информациите за бројот на големината во спецификацијата на производот пред да купите. Боја : Црна/бела/зелена. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, предмет на вистинската потврда, ви благодариме за разбирањето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата