.

.

Ексклузивни Домашни Завеси Ленен Изглед Со Барокна Текстура Жакард Громет Врвни Панели За Завеси, Ледено Сино, 54х84

Ексклузивни Домашни Завеси Ленен Изглед Со Барокна Текстура Жакард Громет Врвни Панели За Завеси, Ледено Сино, 54х84

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата жакард со барокна текстура нуди стилски ленен изглед и чувство во комбинација со луксузен современ геометриски дизајн кој ќе ја краси секоја просторија во домот. Овој безвременски модерен барокен дизајн во комбинација со богатиот топол изглед на лен ќе го комплетира поставувањето на просторијата во секој дом. Барокната драперија е закачена на вашата омилена шипка за завеси преку осум по панел 1-5/8-инчни сребрени шипки, уште еден допир што додава на богатството и луксузот на вашиот декор. Совршен за вашата дневна соба, спална соба, семејна соба, трпезарија, бања, канцеларија или кој било друг простор на прозорецот што може да го искористи тој совршен завршен допир. Ексклузивен Домашен Барокен Текстуриран Ленен Изглед Жакард Громет Врвни Панели За Завеси, Гулаб Греј, Сет од 2 : Сет вклучува : 2 панели за завеси, секој со димензии 54"W x 96" L. Препорачуваме да нарачате 2 до 3 пати ширина на прачка за правилен изглед и полнота. 8 громови по панел; внатрешен дијаметар за шипка за завеси мери 1-5/8". Панел зашиен со 4 "наслов; 3" долниот раб. Упатства за нега : завеси за третман на прозорци за чистење и/или миење раце. Користете железо на тивок оган за да ги исправите и отстраните наборите/брчките од пакувањето. Барокни завеси понудени во 4 бои, 2 должини : Гулаб Сива, Мраз Сина, Природна и Калај, понудени во 84" и 96" должини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата