.

.

Елаинили Мода Женска Облека Тркалезно Деколте Графички Отпечатоци Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Блуза

Елаинили Мода Женска Облека Тркалезно Деколте Графички Отпечатоци Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Блуза

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Модни Женски Обични Долги Ракави Тркалезен Врат Печатени Дами Дуксер Врвови Блузакарактеристики : 1. Обични Врвови ,печатени,Секојдневни Дуксери,печатење Полка,Дуксер,Моден Дуксер,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн и зимски секојдневен Дуксер .2.Материјал : полиестер, Изработен од ткаенина, мек и удобен.3.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење.4.Ocn : Секојдневен, Daliy, Роденден, Датира, Fall, Денот на Благодарноста ,Танц Перформанси,Партија, Свадба, за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Жени, Девојкакон : Секојдневен, Далииматеријал : Тип на полиестерподаток : печатена јака : Качулка : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракавкако да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксер Големина : Големина М. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 71см/27.95" Рамо : 47.5 см/18.70 "Должина : 70см/27.56". Елаинили Мода Женска Мода Печатени Средна должина 3/7439 Ракави Круг Вратот Секојдневен Блузи Маица, зелена Сина Боја. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. маица. блузи за жени облечени обични. женски тренингот врвови. дами врвови. Пролетни Врвови. кошули со долги ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата