.

.

Женски Секојдневен Удобен Ден На Независноста Печатење Памучен Џебен Фустан Без Ракави

Женски Секојдневен Удобен Ден На Независноста Печатење Памучен Џебен Фустан Без Ракави

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Секојдневен Удобен Ден На Независноста Печатење Памучен Џебен Фустан Без Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : 1. Дизајн : Класичен дизајн на здолниште со голем замав, дизајн со кратки ракави со кружен врат и два џебови со голем капацитет, поседувањето ќе ви помогне да решите многу проблеми со носењето.2. Повод : Совршен за многу прилики како што се патувања, плажи, забави, салони, секојдневен живот и одмори.3. Големина : оваа ткаенина има одредена еластичност и лабаво вклопување. Ве молиме изберете според вашата големина. Ако ви треба помош, слободно контактирајте не во секое време. Можеме да ви препорачаме соодветна големина.4. Препорака : Ова е одличен производ, па можете да го дадете како подарок за себе, семејството, пријателите итн. Мислам дека дефинитивно ќе ви се допадне на вас или на вашите пријатели.5. Постојат некои разлики помеѓу различни дисплеи. Ве молиме не им пречи рачно/механичко ладно чистење и суспензија.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината како да се мие : ладно миење Раце ќе добиете : 1 женско dress Size Bust Waist Hip Length S96cm/37.80"96cm/37.80"136cm/53.54"130cm/51.18"M100cm/39.37"100cm/39.37"140cm/55.12"131cm/51.57"L106cm/41.73"106cm/41.73"146cm/57.48"132cm/51.97"XL112cm/44.09"112cm/44.09"152cm/59.84"133cm/52.36"XXL120cm/47.24"118cm/46.46"158cm/62.20"134cm/52.76"XXXL128cm/50.39"124cm/48.82"164cm/64.57"135cm/53.15"XXXXL134cm/52.76"130cm/51.18"170cm/66.93"136cm/53.54"XXXXXL140cm/55.12"136cm/53.54"176cm/69.29"137cm/53.94" ПРЕФРЛИ ГО НАГОРЕ ќе ви се допадне разноврсноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен летен фустан на плажа или да ги носите како фустан за покривање костим за капење и да доживеете ултра брзо сушење вискоза во акција. ВЕТРОВИТО УДОБНИ мравки забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани. Користевме ткаена креп ткаенина изработена од 100% Полиестер за да создадеме проточен сарафан кој е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време. УЖИВАЈТЕ ВО ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ Без разлика дали сте прекрасно големи, мали n ситни, или некаде помеѓу, ќе најдете одлична плажа со кратки ракави покриена од нашата палета од пет големини. Прекрасната завеса и лабавото удобно вклопување ја надополнуваат речиси секоја форма на телото. БИДЕТЕ УНИКАТНИ нашите жени батик прикривања беа произведени со употреба на метод на боја со потекло од уникатен, па кога талкате на сонце, вашиот фустан веднаш ќе се истакне како сосема поинаков. ИСКУСТВО ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ сите ние сме за да ви даде најновата мода на најдобрите цени околу. Уживајте во фустан за сарафан дизајниран со врвна удобност, одличен квалитет и уникатен стил на ум, сето тоа без да ја скршите банката. Кликнете Додај во Кошничка сега!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата