.

.

Аохаслиј Клиренс Женски Блузи Кошули Со Долги Ракави Зделки За Пролет Fall Обични Печатени Џебни Блузи Врвови Дуксери Со Копчиња

Аохаслиј Клиренс Женски Блузи Кошули Со Долги Ракави Зделки За Пролет Fall Обични Печатени Џебни Блузи Врвови Дуксери Со Копчиња

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Моден Печатен Џеб Блуза Со Долги Ракави Обични Врвови Дуксери Со Копчиња Со Џемперикарактеристики : 1. Карактеристики : Обични Блузи,Печатени Со Точки,Секојдневен Дуксер,печатење Со Точки,Качулка,Моден Дуксер,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенски и зимски секојдневен Дуксер .2.Материјал : полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, мек и удобен.3.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Датира, Fall, Денот на Благодарноста ,Танц Перформанси,Партија, Свадба, за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип на полиестерска шема : Печатена Јака Со Точки : Качулка : Лежерна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксер дами врвови дозвола за долги ракави, дами врвови дуксер со долги ракави, Дами Врвови Руно Со Долги Ракави, Блузи Зима Со Долги Ракави, врвови плус големина клиренс, Дами Врвови Плус Големина Долг Ракав, Дами Врвови 3/4 Падот На Ракавот, Врвови 3/4 Спорт Со Ракави, Врвови 3/4 ракав Печатење морнарица, пуловер дуксери, пуловер дуксери ЗА ЖЕНИ Графика, женски пуловер дуксери со џебови, женски пуловер Џемпери Со Долг Ракав, Дозвола За Џемпери Со Пуловер, Кошули За Расчистување Облека, Облека Плус Големина, женски божиќни кошули, божиќни Кошули Со Долги Ракави, Женски Божиќни Кошули И Дуксери, Маици Со Долги Ракави За Жени, Маици Со Долги Ракави За Жени Плус големина, Преголем пуловер со половина Патент, ЏЕМПЕР СО Качулка Со Четвртина Патент, Преголеми дуксери, цврсти лабави врвови, лежерна чипка лабави Блузи, В Дуксери За Вратот, Туники Обични Блузи, Кошули Со Копчиња. ? Мек Материјал : мешавина од памук. Модните резервоари за жени се изработени од супер мека ткаенина, дише, еластична, лесна и пријателска за кожата. ? Трендовски Појавување : Обични резервоари, паре со фармерки, шорцеви, хеланки, јога панталони, комбинезони, здолништа, плажа сандали, римски чевли, облечени сандали, флип апостолки и папучи во спринт, fall, зима и пролет. ?Идеални Маици За Подароци : погоден е за пролет, aut. Симпатичната маичка можете да ја напикате во шорцеви, фармерки или здолништа за да добиете лежерен, но стилски изглед. Смешните графички маици се одличен подарок идеален за Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Роденденот, Годишнината или Празничните Подароци. ?Убава Прилика : резервоарите за вежбање се погодни за плажа/ одмор/ секојдневен/ бизнис/ забава/ шопинг/ работа/ отворено/ спорт/ трчање/ фитнес/ дома/ свадба. ? Големина : ве Молиме проверете ја нашата табела со големини пред вашето купување. Лесно се совпаѓа со разни маици, палта, блузи, панталони, шорцеви, фармерки, здолништа, чевли, сандали и влечки итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата