.

.

Кактус Мат 2520-Ц Гума Вип Делукс Тешки Анти-Замор И Анти-Лизгање, X39, Црна

Кактус Мат 2520-Ц Гума Вип Делукс Тешки Анти-Замор И Анти-Лизгање, X39, Црна

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

2520 Вип Делукс - €" Тешки Гумени Анти-Замор И Анти-Лизгање. Анти-Лизгањето Обезбедува Безбедна Основа. Одлична Дренажа. Маст Доказ/Општа Намена Верзии. Индустријата работи-Коњ. 7/8€ Целокупната Дебелина. Внесете го вашиот број на модел за да бидете сигурни дека тоа одговара.Анти-Лизгањето Обезбедува Безбедно Подножје Одличен Доказ За Одводнување/Верзии За Општа Намена Бесплатна Испорака На Портата За Подигнување На Големи Единици Вклучени за да се симне единицата само од камионот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата