.

.

Флеш Мебел Живописна Портокалова И Хромирана Вртлива Задача Канцелариски Стол Со Тракторско Седиште

Флеш Мебел Живописна Портокалова И Хромирана Вртлива Задача Канцелариски Стол Со Тракторско Седиште

DEN 1342.72

Количината на стоката
Това е достапна

Променете го изгледот во вашата домашна канцеларија со оваа шарена живописна столица со портокалова задача. Обликуваното тракторско седиште нуди огромна удобност и може да се исчисти со растворувач и средство за чистење на база на вода, како што е пена. Столот ротира 360 степени за да обезбеди лесен пристап до поголем опсег на површина. Рачката за пневматско прилагодување ќе ви овозможи лесно да го прилагодите седиштето до саканата висина. Тркалцата со двојни тркала обезбедуваат лесно движење низ просторот. Малата рамка на овој стол нема да зазема многу простор ако работи во мала област. Современа Задача Канцеларија Стол. Портокалова Завршница. Удобност Обликувани" Трактор " Седиште. Пластична Конструкција Со Висока Густина. 360 Степен Вртливо Седиште. Пневматско Прилагодување На Висината На Седиштето. 5.5 " Прилагодување На Опсегот На Висина. 5-Ѕвезда Хром База со Двојна Тркала Тркалца. Дизајниран Само За Станбена Употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 17"W x 16.5" D x 29.25-34.75 "H; Големина На Седиштето : 17" W x 15 "D x 20.25-25.75" H; Големина На Грбот : 14 "W x 10.5" H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата