.

.

Левмја Мода Женска Плус Големина Блузи Попуст Женска Мода Секојдневен Дигитален Принт Со Кратки Ракави Маица Топ Блуза

Левмја Мода Женска Плус Големина Блузи Попуст Женска Мода Секојдневен Дигитален Принт Со Кратки Ракави Маица Топ Блуза

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Мода Секојдневен Дигитален Принт Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Врвна Блузакарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.3.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови!4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачуваме Или Хемиско Чистење на вашиот Врвен производ информации : Пол : Женскиматеријал : Полиестердекорација : Должина На Печатење : Обичен Стил : Секојдневен, моден, Кратка Должина На Ракавот : Краток Повод : Секојдневен,Дневен, Тип На Шема : Печатење и миење раце и машина за перење е Окпакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ГЛАСАЊЕ : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големини .. мора Да Има Основна Маичка .. Тенок И рационализиран за да се вклопи блиску до телото. Совршена силуета, задолжителна основна за секоја шик гардероба. Одлично за слоевитост. Непречено вклопување под блејзери и џемпери.Симпатична графичка маица и ласка на сите типови на тело. ●Вовед во материјал Е Изработен од висококвалитетен памучен материјал, супер мек, дише и удобен за носење. Трендовски маица за жени и тинејџерки. ●Лесно Совпаѓање●Слатки Секојдневни Врвови Со Кратки Ракави, Летна Маица За Жени, Во Комбинација Со Тесни, Шорцеви И Фармерки, Кардигани, Палто Се Совршен Натпревар За Овие Маици. Верувам Дека Ќе Бидете Многу Привлечен! Совршено спарете со ѓердан, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во потопло време. ①Прилика оваа Маичка Со Кратки Ракави Е Убава За Секојдневно Носење, Пролет, Лето, Fall, Зима, Секојдневна, Канцеларија, Активност На Отворено, Забави, Училиште, Дом, Шопинг, Патување, Одмор Или Друго Occasions.It секси кошула за излегување во текот на летото и може да се користи како основна во зима.Добро за сите сезони. Тоа е исто така одличен роденденски подарок за вашата ќерка, пријателка и сестра. ●Инструкции за нега●Рачно перење во ладна вода или машинско перење со алишта за заштита на копчињата/ Закачување или сушење на линијата.Ве молиме проверете ја табелата со големини во описот на нашиот производ пред да купите. Ако имате било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата