.

.

Момени Апстрактни Цврсти Преодни Килими, 239 719

Момени Апстрактни Цврсти Преодни Килими, 239 719

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Каса е збирка на преодни и смели современи обрасци во светли бои, машински изработени од најмеката мешавина на полипропилен. Се одликува со возбудливи обрасци кои ќе бидат изјава за секој простор. МОДЕРЕН ИКАТ : современа интерпретација на класичните дизајни на икат, овој модерен тепих е привлечен додаток на внатрешните простории со глобална globalетика. ЖИВОПИСНИ БОИ : Секој украсен стил е во тренд, но сепак крајно безвременски, бидејќи живописните нијанси на розова, сина, портокалова и златна форма формираат графички обрасци кои вклучуваат шеврони, ленти, квадрати и прскања. НИСКО-СРЕДЕН КУП : тепих со Низок среден профил на висина на купот од 0,43 инчи, одличен за секоја просторија во вашиот дом. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ЗАВРШНИЦА : Моќта се наѕираше Во Турција и изработена од 100% мек полипропилен. УДОБНОСТ ПРВО : Машина направена од најмеките полипропиленски влакна, овој преоден асортиман за покривање на подот е дизајниран за траен комфор под нозете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата