.

.

Мишуовоти машки летен краток ракав еднобојна мандарина јака тенок фит блузи

Мишуовоти машки летен краток ракав еднобојна мандарина јака тенок фит блузи

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : М Биста : 108см/42.52" Рамо : 43см/16.93" Должина : 72см/28.35" Ракав : 22см/8.66" Големина : Л Биста : 114см/44.88" Рамо : 45см/17.72" Должина : 73см/28.74" Ракав : 23см/9.06" Големина : XL Биста : 120см/47,24" рамо : 47см/18,50" должина : 74см/29,13" ракав : 24см/9,45" големина : ххл Биста : 126см/49,61" рамо : 49см/19,29" должина : 75см/29,53" ракав : 25см/9,84" големина : хххл биста : 132см/51.97" рамо : 51см/20.08" должина : 76см/29.92" ракав : 26см/10.24" моден машки летен Прицврстувач Релаксација чиста боја тркалезна јака маица блуза Ве молиме Проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Мажи Прилика : Дневен,Секојдневен,Спортски Материјал : Полиестерски Спандекс Тип На Шема : Чист Стил На Боја : Обична должина на Ракавот : Кратко Вклопување На Ракавот : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Блуза Големина Биста Должина На Рамото РАКАВ XL 120cm/47.24" 47cm/18.50" 74cm/29.13" 24см/9.45" Големина : Xl Биста : 120см/47.24" Рамо : 47см/18.50" Должина : 74см/29.13" Ракав : 24см/9.45" Модниот Дизајн ве прави попривлечни. Сосема нов и висококвалитетен материјал. Рафиниран Квалитет-лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Совршен избор за училиште, активен, секојдневен, датира, плажа, канцеларија, забава, клубови и сл. Погледнете ја табелата со големини за деталната големина или изберете поголема големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата