.

.

Моторни производи STP350H терминал за намалување на топлината

Моторни производи STP350H терминал за намалување на топлината

DEN 2495.84

Количината на стоката
Това е достапна

Стандардни моторни производи STP350 H Стандардни моторни производи STP350 H Crimp & Turn Shrink Terminal. Повеќе wallидни цевки и внатрешно лепило ја штитат жицата од влага и корозија. Јачината на врската додава заштита од стрес и вибрации. Комбинира сигурност на механичко прицврстување со својства за врзување на лепило за намалување на цевките . терминал за намалување на топлината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата